Аутсорсінг


Спеціальна пропозиція

Аутсорсінг Львів. Клінінгова компанія.

Кожен Ваш гість або партнер буде радий спілкуватись з Вами в чистому і затишному конференц-залі. Ваші клієнти та ділові партнери будуть приємно вражені, якщо Ваш офіс буде сяюче чистим та свіжим. Але дотримання чистоти на підприємстві, де працює багато людей, справа не легка. Найняти робітників – мало. Їх треба контролювати, забезпечувати обладнанням та засобами. Також треба перейматись їхніми проблемами, відпусками та лікарняними. Кожна компанія хоче максимально підвищити ефективність свого бізнесу і зменшити витрати, пов'язані з працевлаштуванням співробітників. Якщо Ви хочете зробити свій офіс бездоганно чистим без зайвих клопотів та проблем, тоді ми – клінінгова компанія Львів Lotis Group – в цьому Вам допоможемо.

Бездоганне прибирання співробітниками Lotis Group позбавить Вас від цілого штату господарського відділу. Вам не доведеться шити універсальну форму для співробітників, оплачувати їх відпустки і лікарняні листи, закуповувати побутову хімію для прибирання як внутрішніх приміщень, так і зовнішніх поверхонь - вікон, вхідних дверей та стін. На прибирання будь-якого об'єкту наші фахівці клінінгу виїжджають з професійним обладнанням і якісними, безпечними для здоров'я, сертифікованими миючими засобами

Ми готові підтримувати ідеальний стан Вашого офісу. Робитимемо не лише генеральне, а й регулярне прибирання приміщень. Вам не треба буде ні про що хвилюватись, а просто насолоджуватись чистотою та свіжістю Вашого офісу.

Аутсорсинг (від англ. Outsourcing: зовнішнє джерело) - передача організацією певних бізнес - процесів, на підставі договору, певних виробничих функцій на обслуговування іншій компанії, що спеціалізується у відповідній області; передача функцій з професійної підтримки безперебійної працездатності окремих систем інфраструктур, на підставі тривалого контракту (не менше одного року).

Головним джерелом економії витрат за допомогою аутсорсингу є підвищення ефективності підприємства в цілому і поява можливості звільнити відповідні організаційні, фінансові та людські ресурси, щоб розвивати нові напрямки або сконцентрувати зусилля на існуючих та важливих векторах діяльності, що вимагають підвищеної уваги.

Клінінгова компанія Львів Lotis Group має у своєму штаті високопрофесійних співробітників і необхідні технічні засоби для виконання завдань компанії-замовниками на високому рівні.

Ми візьмемо на себе постійні поставки всіх витратних матеріалів та побутової хімії. Ми повністю забезпечимо Вашу компанію усіма матеріалами, необхідними для поточного існування офісу. Це сміттєві пакети, паперові рушники, одноразовий посуд, туалетний папір, мило та багато інших потрібних товарів, про які Вам більше не треба буде турбуватися.

Переваги аусторсингу:

  • Економія фінансових витрат (підприємству не потрібно виділяти кошти на пошук і підбір персоналу. Відсутня необхідність оплачувати відпустки, відгули, скорочувати або збільшувати свій штат співробітників. Економія коштів 30-50% від фонду оплати праці)
  • Підвищена якість робіт
  • Зменшення навантаження на роботу кадрової служби (співробітникам не потрібно проводити співбесіди і укладати договори з випробувальним терміном. Виключені витрати на надання соціальних гарантій. Ми самі несемо відповідальність за кадрові процедури перед перевіряючими інстанціями)
  • Знижує навантаження на бухгалтерію (працівникам бухгалтерії не потрібно проводити розрахунки зарплати та податків персоналу, переданому в організацію-підрядника,та виконувати своєчасні відрахування інстанціях)

При аутсорсингу персоналу наша компанія надає Замовнику необхідну кількість персоналу необхідної кваліфікації на визначений договором строк. При цьому Замовник звільняється від кадрового та податкового навантаження, отримуючи водночас гарантію постійної присутності працівника і відсутності будь-яких проблем. Всі поточні питання вирішуються менеджером нашої компанії.

Ви платите лише за фактично відпрацьовані години, а пошук, підбір, навчання персоналу і всі інші витрати ми беремо на себе!

Ціни:

Ціни на клінингові послуги можна подивитись у прайсі.

Прайс

Чому обирають нас:

Працюємо цілодобово, 7 днів на тиждень
Почнемо виконання заказу вже на протязі 2 годин після вашого зварнення
Використовуємо тільки профессійне обладнання та сертифіковані безпечні засоби
Легко адаптуємося під ваш графік та ваші індивідуальні побажання
В нашій команді працюють виключно досвідчені пофессіонали, багато з них - сертифіковані спеціалісти
Абсолютна клієнтоорієнтованість на кожному етапі виконання замовлення


+38 (096) 780-80-03    +38 (063) 990-49-96
79041, м.Львів, вул. Городоцька, 215-Б